DE PERFECTE ZOMER OUTFITJES! WIN €100,- | Laura Ponticorvo | GAVE BUDGET SHOPLOG!

2 augustus 2017 14:00
More videos
40
Views

Yay!!! Ik mag weer €100,- weggeven aan 1 van jullie. Volg de volgende stappen:
Volg: https://www.instagram.com/comegetfashion/?hl=nl
Volg: https://www.instagram.com/lauraponticorvo/?hl=nl
Laat mij in de comments weten waarom je wilt winnen en welke items!?
Hieronder alle items clickable want je kunt shoppen met 10%korting met de code ‘ LAURA ‘
Veel shopplezier!

* Tee Red Star White: https://www.comegetfashion.com/red-star-tee-white.html
* Tee Let’s Flamingo: https://www.comegetfashion.com/let-s-flamingle-tee.html
* tee Je Sais Tout: https://www.comegetfashion.com/je-sais-tout-tee.html
* Tee White Palm: https://www.comegetfashion.com/white-palm-tee.html
* Shorts Ripped White: https://www.comegetfashion.com/ripped-white-shorts.html
* Skirt Hot Tropics: https://www.comegetfashion.com/hot-tropics-skirt.html
* Playsuit Dreamy White: https://www.comegetfashion.com/dreamy-white-playsuit.html
* Playsuit Dark Romance: https://www.comegetfashion.com/dark-romance-playsuit.html
* Playsuit Flower Blue: https://www.comegetfashion.com/blue-flower-playsuit.html
* PLaysuit Red Rose: https://www.comegetfashion.com/red-rose-playsuit.html
* Dress Pretty Flower: https://www.comegetfashion.com/pretty-flower-dress.html
* Dress Loving You Is Red: https://www.comegetfashion.com/loving-you-is-red-dress.html
* Pants Flared Jungle: https://www.comegetfashion.com/flared-jungle-pants.html
* Buckle Boots White: https://www.comegetfashion.com/white-gold-buckle-boots.html
* Sneakers Pink Ribbon: https://www.comegetfashion.com/pink-ribbon-sneakers.html

Van alle kleding heb ik maat M en schoenen maat 40!

Abonneren kan hier! https://goo.gl/wQuTUF

* Deze video is in samenwerking met Come Get Fahsion!

UPLOAD SCHEMA: Iedere maandag, donderdag en zaterdag een nieuwe video om 16:00!

Wil je meer over mij weten?
* INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lauraponticorvo/
* SNAPCHAT: lauraponticorvo
* FACEBOOK: https://www.facebook.com/laura.ponticorvo.5/
* TWITTER: https://twitter.com/LauraPonticorvo
* EMAIL: info@lauraponticorvo.nl ( zakelijk )

Bekijk ook: ‘FROM AMSTERDAM TO MALTA’: https://goo.gl/GGH5KC
Of ‘FASHION SHOPLOG + GIVEAWAY’: https://goo.gl/bVfzIA

* OVER MIJ
Mijn naam is Laura Ponticorvo, ik ben 31 jaar oud en ik woon in Amsterdam. Na verschillende televisie programma’s te hebben gedaan ben ik mijn eigen YouTube kanaal gestart om jullie een kijkje te geven in mijn leven. Ik vind het ontzettend leuk om video’s te maken voor jullie met betrekking tot beauty, fashion, lifestyle & travel!

Elke maandag, donderdag en zaterdag staat er om 16:00 een nieuwe video voor jullie online! Leuke vlogs waarin ik jullie meeneem in mijn drukke Amsterdamse bestaan, beauty tutorials waarbij ik jullie hopelijk met mijn tips kan helpen en inspireren en ik zal iedere keer als ik naar het buitenland vertrek jullie meenemen op reis!

Ik hoop dat jullie je abonneren op mijn kanaal en jullie samen met mij mee gaan op avontuur!

Liefs,

Laura Ponticorvo

(40)

Category: PontiLaura