RIVIERA MAISON VOOR DE KEUKEN!| Laura Ponticorvo | UNBOXING!

14 augustus 2017 14:00
More videos
21
Views

Hi iedereen. We hebben allerlei gave nieuwe items ontvangen van Riviera Maison voor in de keuken en servies. We laten dit aan jullie zien in een vorm van een unboxing.
Deze video is NIET gesponsord maar we hebben deze prachtige items wel van Riviera Maison gekregen! Super dankjewel!
Hieronder alle items en neem ook een kijkje op https://rivieramaison.nl/

Cooking With Love Turner: https://rivieramaison.nl/nl/kitchen-classics-cooking-with-love-turner-312740.html
Oil & Vinegar Spanish Bottle: https://rivieramaison.nl/nl/oil-vinegar-spanish-bottle-299880.html
Storage Jar Mini: https://rivieramaison.nl/nl/provvista-storage-jar-mini-308570.html
Today’s Special Plate M: https://rivieramaison.nl/nl/today-s-specials-plate-m-306250.html
Today’s Special Plate : https://rivieramaison.nl/nl/today-s-specials-plate-s-324810.html
Happiness Inside Bowl: https://rivieramaison.nl/nl/happiness-inside-bowl-329840.html
RM Signature Collection Bowl M: https://rivieramaison.nl/nl/rm-signature-collection-bowl-m-333820.html
RM Signature Collection Bowl S: https://rivieramaison.nl/nl/rm-signature-collection-bowl-s-333830.html
Je T’aime Bowl: https://rivieramaison.nl/nl/je-t-aime-bowl-m-306210.html
Chef’s Kitchen Spoon Holder: https://rivieramaison.nl/nl/chef-s-kitchen-spoon-holder-219640.html
Napkin Rings: https://rivieramaison.nl/nl/riviera-maison-napkin-rings-4-pcs-306460.html

Abonneren kan hier! https://goo.gl/wQuTUF

Edit by: Rachel Meibergen (rachelmeibergen@gmail.com)
Regie by me πŸ™‚

UPLOAD SCHEMA: Iedere maandag, woensdag en vrijdag een nieuwe video om 16:00!

Wil je meer over mij weten?
* INSTAGRAM: https://www.instagram.com/lauraponticorvo/
* SNAPCHAT: lauraponticorvo
* FACEBOOK: https://www.facebook.com/laura.ponticorvo.5/
* TWITTER: https://twitter.com/LauraPonticorvo
* EMAIL: info@lauraponticorvo.nl ( zakelijk )

Bekijk ook: ‘FROM AMSTERDAM TO MALTA’: https://goo.gl/GGH5KC
Of ‘FASHION SHOPLOG + GIVEAWAY’: https://goo.gl/bVfzIA

* OVER MIJ
Mijn naam is Laura Ponticorvo, ik ben 31 jaar oud en ik woon in Amsterdam. Na verschillende televisie programma’s te hebben gedaan ben ik mijn eigen YouTube kanaal gestart om jullie een kijkje te geven in mijn leven. Ik vind het ontzettend leuk om video’s te maken voor jullie met betrekking tot beauty, fashion, lifestyle & travel!

Elke maandag, donderdag en zaterdag staat er om 16:00 een nieuwe video voor jullie online! Leuke vlogs waarin ik jullie meeneem in mijn drukke Amsterdamse bestaan, beauty tutorials waarbij ik jullie hopelijk met mijn tips kan helpen en inspireren en ik zal iedere keer als ik naar het buitenland vertrek jullie meenemen op reis!

Ik hoop dat jullie je abonneren op mijn kanaal en jullie samen met mij mee gaan op avontuur!

Liefs,

Laura Ponticorvo

(21)

Category: PontiLaura